Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kehidakustány

Malá vesnice Kehidakustány leží asi 12 km od známého letoviska Hévíz a asi 20 km od severozápadního cípu Balatonu v údolí řeky Zala. Kehida jsou spíše lázně. Léčebné centrum poskytuje širokou nabídku terapií a kúr. Sirnatá, kvalifikovaná léčivá voda, která neobsahuje radon je ideální na léčení onemocnění pohybového ústrojí, nervového systému a gynekologických potíží.

Malá vesnička, která je schovaná uprostřed zalesněné Zalské pahorkatiny se zviditelnila po objevení pramenu termální vody v roce 2003. Léčivá voda je pozůstatkem Pannonského moře. Po mnoho tisíciletí byla obohacena o minerály jako hydrogenkarbonát, kalcium, magnézium, chlorid, draslík, sulfát, sodík a jiné. Léčivá voda působí blahodárně na nervovou soustavu, kožní choroby a pohybové ústrojí převážně po úrazech.

Zdejší termální voda o teplotě 49 °C je darem, protože čistí, léčí, uklidňuje a povzbuzuje k životu. Od starších až po malé děti – všichni zde najdou to své: léčebné lázně s venkovními a krytými bazény, dětské bazény, umělá mořská pláž s vlnami, zážitkový aqupark, perličkové koupele atd. Milovníky koupání zde čekají zastřešené zážitkové bazény a bazény pod širým nebem: bazén s umělým vlnobitím, brouzdaliště pro děti, bar u bazénu, perličkový ostrov, oáza saun, bar s nabídkou salátů. V zastřešeném areálu najdete unikátní, téměř 100 m dlouhý tobogán, který návštěvníky okouzlí zvukovými a světelnými efekty.

Rázná vesnička uprostřed zalesněné pahorkatiny v zapomenuté části Maďarska je rodištěm politika Ference Deáka, jenž se zasloužil o rakousko-uherské vyrovnání v r. 1867. Okouzlující okolní krajina a klidné prostředí venkova je ideálním místem k fyzickému i duševnímu odpočinku a vybízí k procházkám, cykloturistice a blízké jezero k rybaření. Pro milovníky golfu je v nedaleké vesničce Hencse k dispozici golfový areál.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko