Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

BON TON s. r. o.

BON TON s. r. o.

Masarykovo nám. 17
753 01 Hranice
Telefon: 581 605 080
Web: http://www.bontonck.cz
Email: bontonck@bontonck.cz

 

Nabízíme pobytové zájezdy (Řecko, Turecko, Chorvatsko, Bulharsko, Itálie, Maďarsko) a poznávací zájezdy (Paříž, Řím, Londýn, jižní Itálie, Řecko, Holandsko, Vídeň, Krakov, Budapešť ) a zájezdy do Maďarska - termály, relaxace a lázně. Široká nabídka last minute, zájezdy pro školy a skupiny, sleva za včasný nákup a děti zdarma.

POBYTOVÉ ZÁJEZDY

Naše CK prošla od roku 1991 po současnost svým růstem a rozvojem, během kterého získala řadu zkušeností, pevnou pozici na trhu a hlavně to nejdůležitější, tedy stálou klientelu. Právě díky Vašemu zájmu a důvěře, za kterou tímto velmi děkujeme, jsme mohli připravit výrazně rozšířenou nabídku zájezdů .

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

Každoročně podnikáme kroky k rozvoji CK. Naše webové stránky umožňují on-line rezervaci a postupně na nich bude přibývat nejen nabídka zájezdů (včetně akčních nabídek first-minute, last-minute a speciálních akcí), ale také další služby (pokyny k zájezdům, odbavení klientů před odjezdem / odletem na dovolenou, předpověď počasí v daných destinacích, mapy umožňující prohlédnout lokalitu jednotlivých ubytovacích kapacit, nabídka letenek a autobusových jízdenek, prezentační videa apod.).

RELAXACE A LÁZNĚ

Pro naše klienty je připravena široká škála slevových akcí (slevy za včasný nákup až 16 %, akce děti pobyt zdarma, slevy pro seniory, pedagogy, zdravotně postižené apod.), která je prezentována ve speciální sekci slevy a výhody pro Vás.

NABÍDKA PRO SKUPINY

Kontaktovat můžete naši centrálu v Hranicích, naše pobočky v Přerově, Olomouci, Uherském Hradišti či Brně, nebo kteroukoli z více než 800 cestovních agentur v celé ČR, které jsou akreditovány k prodeji našich zájezdů.

PRACOVNÍ CESTY

Veškerá letecká doprava do našich destinací je zajišťována výhradně českými leteckými přepravci s odletem z Ostravy a Brna. Autokarová doprava je zajišťována z větší části naším vlastním vozovým parkem a doplněna kvalitními autobusy našich stálých smluvních dopravců.

ČLÁNKY CK:
Ostrov ve tvaru kapky v moři, to je Srí Lanka
First minute - nákup vaší dovolené včas má smysl!
Primorsko - hit dovolená 2012 v Bulharsku
Dovolená - Řecko 2012

Další kontakty

Další telefony: 581 602 358, 581 602 360

Pobočka Přerov
Wilsonova 12
750 02
tel.: 581 215 159
prerov@bontonck.cz

Pobočka Brno
Josefská 7/9
602 00
tel.: 542 216 731
brno@bontonck.cz

Pobočka Uherské Hradiště
Josefa Štancla 153
686 01
tel.: 572 557 797
uh@bontonck.cz

Pobočka Olomouc
Ostružnická 11
772 00
tel.: 585 202 538 
olomouc@bontonck.cz 

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.