Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golf v Maďarsku

Přestože Maďarsko nepatří mezi vyhlášené a světově proslulé golfové destinace, dokáže milovníkům tohoto sportu nabídnout řadu krásných golfových hřišť na úrovni.  Golf v této středoevropské zemi nemá takovou tradici, jako je tomu například v Egyptě nebo na Kanárských ostrovech, moderní doba s sebou ovšem přináší nezadržitelný rozvoj i v této oblasti.

Golf se v Maďarsku začal rozvíjet až po roce 1989 a nyní je v této zemi stále populárnější. Celkem se na území Maďarska nachází 9 kvalitních 18 jamkových hřišť, tři šestijamková hřiště a po jednom devítijamkovém a osmijamkovém golfovém hřišti. Další desítky hřišť jsou však v plánu nebo už ve výstavbě. Nová golfová hřiště se budují hlavně v turisticky oblíbených oblastech Maďarska, jako je okolí Balatonu, známých lázeňských měst nebo poblíž velkých měst, jako je Budapešť nebo Székesfehérvár. Také většina z těch již fungujících golfových hřišť se nachází právě v blízkosti metropole Budapešti. Jedno z nejlepších maďarských golfových hřišť najdete v lázeňském městě Bükfürdő.

Do Maďarska se většinou nejezdí primárně pouze za golfem, pobyty bývají spojeny s wellness a zpestřeny třeba degustací světoznámých maďarských vín. Navíc se v tomto směru může Maďarsko pochlubit také velmi příznivými cenami.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko