Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golf v Maďarsku

Přestože Maďarsko nepatří mezi vyhlášené a světově proslulé golfové destinace, dokáže milovníkům tohoto sportu nabídnout řadu krásných golfových hřišť na úrovni.  Golf v této středoevropské zemi nemá takovou tradici, jako je tomu například v Egyptě nebo na Kanárských ostrovech, moderní doba s sebou ovšem přináší nezadržitelný rozvoj i v této oblasti.

Golf se v Maďarsku začal rozvíjet až po roce 1989 a nyní je v této zemi stále populárnější. Celkem se na území Maďarska nachází 9 kvalitních 18 jamkových hřišť, tři šestijamková hřiště a po jednom devítijamkovém a osmijamkovém golfovém hřišti. Další desítky hřišť jsou však v plánu nebo už ve výstavbě. Nová golfová hřiště se budují hlavně v turisticky oblíbených oblastech Maďarska, jako je okolí Balatonu, známých lázeňských měst nebo poblíž velkých měst, jako je Budapešť nebo Székesfehérvár. Také většina z těch již fungujících golfových hřišť se nachází právě v blízkosti metropole Budapešti. Jedno z nejlepších maďarských golfových hřišť najdete v lázeňském městě Bükfürdő.

Do Maďarska se většinou nejezdí primárně pouze za golfem, pobyty bývají spojeny s wellness a zpestřeny třeba degustací světoznámých maďarských vín. Navíc se v tomto směru může Maďarsko pochlubit také velmi příznivými cenami.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko